logo-beyaz

Şartlar ve Koşullar

 

 

 

1.    Otele Kayıt
Odalar konaklama hizmeti içindir. Odalarda konaklayan her bir kişinin resepsiyonda kaydı oluşturulmak zorundadır. Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.
Kayıtlı olmayan ziyaretçilerin odaya girişi yasaktır. Kayıtsız misafirler için 1 kişilik ekstra ücret odada konaklayan misafirimizin hesabına yansıtılacaktır.
Otelimizin dolu olduğu bir tarih için talebinizi Rezervasyon Bekleme Listesi’ne alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. 
2.    Otele Giriş/Çıkış 
Otelimize girişler saat 14:30’da başlar. Çıkışlar en geç saat 12:00’a kadar yapılır. Özellikle çıkış saatine göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.
3.    Geç Giriş/Çıkış 
Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç çıkış talebiniz kabul edildiği takdirde eğer müsait ise kendi odanız, değilse farklı bir oda 12:00-24:00 arası adınıza satışa kapatılır. Geç çıkış talebiniz için yarım günlük oda ücreti uygulanır.
4.    Erken Giriş/Çıkış 
Otelimize saat 14:30’dan daha erken bir saatte giriş yapmak isteyen misafirlerimizin odaları hazırsa yerleşebilmektedirler. Erken giriş yapan misafirlerimizin geldikleri sabah, kahvaltı talepleri ekstra ücrete tabiidir.
5.    Oda Tipi ve Kat Seçimi
12 odalı bir tesis olduğumuzdan dolayı müşterilerimiz rezervasyon öncesinde kalmak istedikleri oda ve katı müsaitlik durumuna göre seçebilirler. Ödemesi yapılan oda satıştan çekilerek adınıza kesin rezervasyon formu gönderilir.
6.    Dışarıdan Satın Alınan Gıda Maddeleri
Otelimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemektedir. Bu gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı sorumluluk kabul edilmemektedir.
7.    Çocuklu Aileler
Çocukları, her zaman ebeveynleri ile beraber otelimizde görmekten mutlu oluruz. 18 yaş altındakiler, ebeveynleri eşliğinde konaklayabilir. Çocuklarınızın kimliklerini yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız.
Odalarımızda ek yatak yerleşimi sıkışıklığa sebep olmaktadır. Bu sebeple 2 veya daha fazla çocuklu ailelerin rahat etmeleri için yan yana 2 oda veya stüdyo oda tutmalarını önermekteyiz. Ek yatak ve bebek yatağı 0-7 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 7 yaş üzeri çocuklar için ücretlidir.
Çocuklar balkonda asla yalnız bırakılmamalıdır ve odadaki mobilyalara tırmanmasına izin verilmemelidir. Merdiven vb. yerlerde çocuklara refakat edilmelidir.
8.    Alkollü İçecek Servisi
Alkollü içecekler sadece 18 yaş üstündeki yetişkinlere satılır ve servis edilir. Lütfen kimliğinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.
9.    Rezervasyon Güvenliği
Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan “Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları” gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına istenilen odaların ücretinin tamamı tahsil edilir ve satıştan çekilir. 
10.    İptal ve İade Kuralları
Otelimizde konaklama tarihinize 14 gün kalana kadar rezervasyonunuz koşulsuz olarak iptal edilebilir ve para iadesi yapılır. Konaklama tarihinize 14 günden daha az bir süre kaldığında iptal veya iade talebi kabul edilmez. Erken ayrılışlarda herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto yapılmaz. 
11.    Odalarda Hijyen Kuralları 
Hijyen kuralları nedeniyle hiçbir hayvan kabul edilmez. Bu kuralın çiğnenmesi durumunda kalınan her gün için gecelik oda ücreti kadar ceza alınır.
Odaların içinde ve otelin üstü kapalı olan genel alanlarında sigara ve tütünlü mamuller içilmesine izin verilmemektedir. İçildiği takdirde kanunlar uyarınca para cezası uygulanır. Oda balkonu ve arka koridorlarda serbesttir.
12.    Değerli Eşyalar 
Değerli eşyalarınız için her odada bulunan şifreli kasaları kullanabilirsiniz. Özel eşyalarınızın kaybolması veya çalınması durumunda sorumluluk kabul edilmez.
13.    Şezlong Kullanımı
Misafirlerimiz sahilde bulunan otelimize ait şezlonglardan odada kalan kişi sayısı kadar faydalanabilirler. 0-7 yaş çocuklar için şezlong kullanımı yoktur. Dışarıdan davet ettiğiniz misafirleriniz şezlonglardan restoran bölümünden yapacakları alışverişe mahsuben ücretli olarak faydalanabilirler.
14.    Sabah Kahvaltısı
Sabah kahvaltımız açık büfe olup saat 8:00-11:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Büfede bulunmayan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Dışarıdan gelen misafirleriniz açık büfeden ücreti karşılığında faydalanabilirler.
15.    Günlük Adisyon Takibi
Misafirlerimizin gün boyu yapacakları yiyecek-içecek tüketimleri herhangi bir anlaşmazlığa mahal vermemek adına gün sonunda tahsil edilir. Çıkışta ödeme yapmayı tercih eden misafirlerimiz her günün sonunda o günün adisyonunu onaylayıp imzalamak durumundadırlar. 
16.    Oda Anahtar Kartları
Giriş esnasında misafirlerimize 2 adet anahtar kart verilir. Bu kartlar işletmemize ücretli geldiği için kaybolması durumunda kart başına 50 TL ücret tahsil edilir.
17.    Oda Servisi
Oda servisi 11:00-20:00 saatleri arasında hizmet verir ve sadece odalarda bulunan menüdeki ürünler içindir. Menü haricindeki ürünleri restoran bölümümüzden talep etmenizi ve hijyen açısından restoranda tüketmenizi rica ederiz. 
18.    Otopark
Otelimizde konaklayan misafirlerimiz ve onların misafirleri için otoparkımız ücretsizdir.
19.    Plaj Havluları
Otel misafirlerimiz için plaj havlularımız ücretsizdir. Misafirlerimize otele giriş esnasında verilen “havlu kartı” nı plaj havlunuzu alırken görevlimize vermeniz ve havluyu teslim ettiğinizde geri almanız gerekmektedir. Havlu kartlarını çıkış esnasında resepsiyona bırakmanız rica olunur.
20.    Zarar, ziyan
Müşteri kendisi, beraberindekiler veya konukları ya da sorumluluğu altındaki kişiler tarafından otele verilecek hasar ve zararlardan tam sorumludur. Otel eşyasına zarar verilmesi (veya çalınması) durumunda misafirlerimiz otelin belirlediği veya gelen servisin talep edeceği bedeli ödemeyi taahhüt eder. 
Bulunduğumuz Küçükbük mahallesinde ne yazık ki kanalizasyon bulunmadığı için otelimizde ileri teknoloji “Membranlı Biyolojik Arıtma” kullanmaktayız. Klozetlere atacağınız tuvalet kağıdı ve benzeri katı maddeler klozetlerin tıkanmasına neden olurken kullanacağınız aşırı kimyasallar arıtmamızda bulunan canlı bakterilerin ölmesine yol açar ve arıtmamıza zarar verir. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. 
21.    Kişisel Emniyet
Otelin kontrolü dışındaki hiçbir kaza veya yaralanma ile ilgili sorumluluk kabul etmez. 
22.    Kat Hizmetleri
Odalarımız her gün kat görevlilerimiz tarafından ziyaret edilir ve temizlenir. Değişmesini istediğiniz havlularınızı yere bırakmanız, değişmesini istemiyorsanız havlunuzu asmanız görevlimizin sizi anlamasını sağlar. Oda temizliği istenmediği takdirde odalarda bulunan kartı kapıya asmanızı tavsiye ederiz. 
Saç boyası kullanan misafirlerimizin beyaz havlulardan ve yastık kılıflarından bu boyaların çıkmaması nedeniyle kendi tekstillerini getirmeleri gerekmektedir. 
23.    Kuru Temizleme ve Ütü Talepleri
Otel binamızda ne yazık ki arıtmamıza zarar verdiği için kuru temizleme ve çamaşırhane bölümü bulunmamaktadır. Kuru temizleme ihtiyacı olan müşterilerimize yardımcı olabilmek için anlaşmalı olduğumuz kuruluşlardan bu hizmeti ücreti karşılığında almaktayız. 
Ütü hizmeti kat görevlilerimiz tarafından yapılır ve parça başı ücret alınır.