logo-beyaz

MELİD HOTEL
★★★★

Hakkımızda

Otelimiz ismini M.Ö. 14. yüzyılda Hititler tarafından ‘ BAL’ anlamına gelen Malatya’nın eski isimlerinden Melid’ten almıştır. Manzaralı odalarımız modern, konforlu ve her ihtiyaca cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Otelimiz 4 cephesi açık olup tüm odalar ışık almaktadır. Terasımızda bulunan restaurantımızda panoramik Malatya manzarası eşliğinde Türk ve Dünya mutfağının lezzetli seçenekleri ile Otelimizde eşsiz lezzetler deneyimlerken içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. 30 standart, 24 deluxe ve 6 suit odası ve 80 personeli ile hizmet vermektedir. Ağbaba kuruluşu olan Melid Hotel Malatya ilinde hizmet vermeye başlamıştır.

Otelimiz bünyesinde 1 restaurant ve 1 bar hizmet vermektedir. Restaurantımız teras katında, bar ise otelimizin giriş katında yer almaktadır. Konaklayan ve dışardan katılan misafirlerimize hizmet vermektedir. Restaurantımız alkollü olup tüm alkol çeşitleri yer almaktadır. 

Otelimizde sauna, hamam, spor salonu, spa merkezi, çamaşırhane, ütü ve havalimanı servisi hizmetleri yer almaktadır. 

Siz değerli misafirlerimizin konforlu bir şekilde konaklaması için tüm detaylar düşünülmüş olup standart ve deluxe odalarımız 38 m2 olup suit odalarımız ise 75 m2’dir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MELİD HOTEL
★★★★

Tesisimiz ile rahatlayın.

1

Lüks Odalar

38 ve 75 metre kare büyüklüğünde lüks ve ferah odalarımız ile hizmetinizdeyiz.

2

Toplantı Odası

3 adet toplantı odamız ile ihtiyaçlarınıza eksiksiz karşılık veriyoruz.

3

Restaurant & Bar

Teras katımızda yer alan restaurant ile eşsiz lezzetlerimizi tadabilir veya giriş katımızda yer alan Lion Hill Bar ile kokteylerimizi tadabilirsiniz.

4

Spor Salonu & SPA

Spor Salonu, Hamam, Sauna, Buhar Odası ve SPA hizmetimiz ile dinlenmeyi en üst kalitede yaşatıyoruz.

Açık Büfe Kahvaltı

Konaklayan tüm misafirlerimiz ücretsiz sabah kahvaltısına saat 07:00 ile 10:30 arasında katılabilir. Detaylı bilgi için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.